Całodobowa Pomoc Drogowa W Gliwicach
Adres:
ul. Rybnicka 161b
44-140 Gliwice

Kontakt:
Tel.:  606 288 003

Strona www: pomocdrogowa24.auto.pl

 

Nasza galeria zdjęć:

Pomoc drogowa w sytuacji kolizji / wypadku w Gliwicach

 

Przewóz na lawecie busów/samochodów dostawczych

 

Pomoc Drogowa samochody powypadkowe

 

Pomoc Drogowa Holowanie Pojazdów 24h Pisula Roman

Adres:
ul. Ogrodowa 14,
44-144 Żernica

strona www: Holowanie-Zernica.pl

Kontakt:
Tel.: 606 288 003


GLIWICE POMOC DROGOWA
Przez wzgląd na umiejscowienie naszej firmy szybko dotrzemy w okolice we wszystkie części Gliwic, Knurowa a także rejony Autostrady A4, Autostrady A1, DTŚ 902

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY
Wynajmiemy samochód zastępczy w systemie bezgotówkowym, a koszty jego wynajęcia zostaną pokryte z polisy OC sprawcy wypadku.

OFERUJEMY CAŁODOBOWĄ POMOC DROGOWĄ W GLIWICACH
Holowanie pojazdów24/7 całodobowa pomoc. Jeśli miałeś/miałaś kolizję i został uszkodzony Twój samochód w Gliwicach lub rejonu autostrady A1, autostrady A4, Żernicy, Knurowa, Gliwic i okolic zadzwoń.

WARSZTAT
Możemy naprawić Twoje auto w naszym warsztacie / blacharni / lakierni.

GLIWICE TANIA POMOC DROGOWA
Zadzwoń i zapytaj o cenę usługi. Dołożymy wszelkich starań abyś był/była usatysfakcjonowana z ceny pomocy drogowej.

GLIWICE POMOC DROGOWA WYMIANA KOŁA
Jeśli masz problem z kołem i potrzebujesz pomocy. Zadzwoń


Pomoc Drogowa Gliwice

Holowanie samochodów AUTOPISULA to miejsce w którym nie tylko otrzymasz usługę pomocy drogowej a także możesz naprawić swój zholowany samochód oraz wynajmiesz samochód zastępczy. Tutaj w jednym miejscu możesz załatwić wszystkie sprawy dotyczące uszkodzonego bądź rozbitego samochodu. Jeśli np. jedziesz z rodziną na urlop Pomoc drogowa przywiezie na miejsce kolizji dla Ciebie i Twojej rodziny samochód zastępczy (wynajęty dla Ciebie bądź też z OC sprawcy kolizji). Twój samochód możemy w tym czasie zacząć już naprawiać lub odwieźć na nasz strzeżony parking.

Gliwice Pomoc Drogowa cennik

Przez wzgląd na charakter branży pomocy drogowej i rozmaitość sytuacji, każda usługa w firmie jest wyceniana indywidualnie przez pracownika pomocy drogowej. Na wszystkie usługi wystawiana jest fakturę VAT. Jeśli jesteś zainteresowany pomocą drogową zadzwoń i uzyskaj szczegółową informacje na temat konkretnego holowania. Zapytaj - To nic Cię nie kosztuje.

Tania pomoc drogowa w Gliwicach

Każda oferta wyceniana jest indywidualnie. Zadzwoń do nas i zapytaj o koszt usługi. Chętnie odpowiem na wszelkie zapytania dotyczące kosztów pomocy drogowej w Gliwicach oraz poza terenem Gliwic.

Zakres usług pomocy drogowej w Gliwicach:

  • Holowanie samochodów po kolizji
  • Holowanie i wyciąganie aut z garaży podziemnych
  • Holowanie aut z zablokowanymi kołami, napędami, uszkodzonymi automatycznymi skrzyniami biegów
  • Holowanie aut z uszkodzonym zawieszeniem, kołami oraz bez kół
  • Holowanie uszkodzonych aut osobowych
  • Holowanie motocykli i quadów
  • Holowanie i wyciąganie aut z garaży podziemnych

 

Gliwice - bezpłatne wypożyczenie samochodu zastępczego z OC sprawcy wypadku.

Jeśli miałeś/miałaś kolizję i nie jesteś sprawcą kolizji/wypadku a Twoje auto zostało uszkodzone. Należy Ci się auto z polisy OC sprawcy! Na czym polega bezpłatne wypożyczenie samochodu zastępczego z OC sprawcy wypadku. Jeśli w wyniku kolizji lub działania osób trzecich, zostałeś pozbawiony możliwości korzystania ze swojego auta, masz prawo wynająć samochód z ubezpieczenia OC sprawcy na cały okres likwidacji szkody, bez angażowania własnych środków finansowych. Koszty wynajmu samochodu zastępczego pokrywa Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w którym wykupioną polisę ma sprawca kolizji lub wypadku.

Ekspresowy zakres terenu pomocy drogowej w Gliwicach i okolicy:

Gliwice, Gliwice Autostrada A4, Żernica autostrada a4, Autostrada A1, Gliwice Trynek, Wilcze Gardło, Gliwice Politechnika, Gliwice Ostropa, Nieborowice, Rudziniec, Czerwionka-Leszczyny, Gierałtowice, Gliwice - Bojków, Pilchowice, Leboszowice, Toszek, Sośnicowice, Knurów, Brzezinka, Stare Gliwice, Sośnica, Gliwice Sikornik, Wójtowa Wieś - Gliwice, Czechowice, Smolnica oraz pomoc drogową na drodze DTŚ 902,

Oferujemy pomoc drogową także w innych miejscach które nie zostały tutaj wyszczególnione.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: Telefon: 606 288 003